• Wysoki sądzie! czyli rozprawa sądowa w wykonaniu klasy 5b

W ramach corocznego Festiwalu Nauki do naszej szkoły przyjechała Pani Sędzia Kamila aby zaprezentować, jak krok po kroku wygląda prawdziwa rozprawa sądowa.

Była więc poszkodowana pani Barbara , oskarżony o kradzież roweru, obrońca, sędzia, ława sędziowska i interesujący i nie plączący się w zeznaniach świadkowie.

Obyły się przesłuchania oraz narada sędziowska zakończona uniewinnieniem podejrzanego.

A to wszystko ze sporą dawką humoru i zakończone dużą dawką wiedzy.

Polecamy każdemu udział w Festiwalu Nauki!

• DŁUGOPIS 3D czyli klasa druga na Festiwalu Nauki

Dnia 28go września Klasa 2A uczestniczyła w Festiwalu Nauki na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Uczniowie brali udział w zajęciach z wykorzystaniem długopisów 3D. Najpierw zapoznali się z zasadami bezpiecznego użytkowania, po czym mieli przyjemność tworzyć prace za pomocą wzorów. Pod koniec zajęć dzieci w grupach otrzymały  zadanie w postaci stworzenia najdłuższego mostu, który miał udźwignąć klocek. Oczywiście  zadanie zostało zrealizowane.

Dodatkowo uczniowie mogli zabrać swoje prace do domu. Ten dzień był pełen ekscytujących wrażeń.

Czwartek 16.05.2024
    • Zapisy na akcję lato w mieście, dla uczniów szkół podstawowych już od 14.05 od godz. 16.00 Zapraszamy - zajęcia w naszej szkole. https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl/

• Zapraszamy na Piknik Rodzinny już 25.05.2024r.

• DYŻUR WAKACYJNY