Szanowni Rodzice,

Rada Rodziców w szkołach podstawowych jest organem reprezentacyjnym rodziców uczniów. Pełni rolę doradczą i konsultacyjną w sprawach dotyczących funkcjonowania szkoły. Jej zadaniem jest wyrażanie opinii, zgłaszanie sugestii oraz inicjowanie działań mających na celu poprawę jakości edukacji i atmosfery w szkole.

W każdej grupie przedszkolnej i klasie szkoły podstawowej wybierany jest Przewodniczący Rady Rodziców Klasy, Skarbnik Klasowy oraz czasem dodatkowo trzeci Członek Rady Rodziców.

Gorąco zachęcamy wszystkich rodziców do współpracy z Radą Rodziców. Zgłaszajcie  uwag, problemy, a także swoje pomysły i inicjatywy. Wasza aktywna rola pomoże nam wspólnie tworzyć lepsze środowisko edukacyjne dla naszych dzieci!

Kontakt z Radą Rodziców

Działalność Rady Rodziców

O inicjatywach realizowanych dzięki działaniu Rady Rodziców możecie dowiedzieć się więcej na  stronie Rady Rodziców - SP 216 w Warszawie dostępnej na Facebook.

W głowach mamy jeszcze dużo pomysłów, niestety pytania „Czy nas na to stać? Czy mamy na to fundusze?” wracają do nas jak bumerang na każdym zebraniu Rady. Moglibyśmy dużo więcej i dużo lepiej, gdybyśmy nie musieli się martwić o fundusze. Dlatego zachęcamy do finansowego wsparcia działalności Rady Rodziców oraz wpłat na świetlicę.

W tytule przelewu prosimy o opis - RADA RODZICÓW lub ŚWIETLICA.
        nr konta:

BZ WBK  84 1090 1753 0000 0001 3433 6015 (Konto szkolne)

BZ WBK  42 1090 1753 0000 0001 4388 6130 (Konto przedszkolne)

Drodzy Rodzice, Babcie, Dziadkowie, Ciocie, Wujkowie i inne osoby odwiedzające naszą szkołę ponownie możecie pomóc RR w poprawie komfortu oraz budowaniu pozytywnych i nowych doświadczeń uczniów szkoły i przedszkola!
        RR ponownie rusza ze zbiórką 1,5% podatku. LICZYMY NA WAS!

W tym roku współpracujemy z Fundacją AVE ( https://fundacjaave.pl/ )

Celem uczestniczenia w wymienionym programie, każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego:

Fundacja „AVE”, organizacja pożytku publicznego
        nr KRS: 0000229157

„RR SP 216 w Warszawie”  - koniecznie tak skrótowo!