• Pedagog szkolny

Środa: 08:55-13:00

Czwartek: 10:00-13:00

Piątek: 12:35-16:35

W ramach projektu „Warszawa Talentów” – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej  serdecznie zapraszam rodziców i uczniów klas VII i VIII na indywidualne konsultacje związane z wyborem ścieżki edukacyjno-zawodowej. Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejsze skontaktowanie się z osobą prowadzącą konsultacje –  p.Magdalena Ostrowska ( pedagog szkolny)

Konsultacje będą odbywały się wg następującego harmonogramu: