• Wawerski Konkurs Plastyczny ,,Tuwimiada"

30 października odbyło się rozstrzygnięcie  Wawerskiego Konkursu Plastycznego ,,Tuwimiada".

Zadanie konkursowe  polegało na wykonaniu ilustracji dowolną techniką do wybranego wiersza Juliana Tuwima.

Miło nam poinformować, że spośród 200 nadesłanych prac wyróżnienia otrzymały uczennice naszej szkoły:

-        Jana Ratajczak kl. 3a

-        Oliwia Świętochowska kl. 3a

-        Ewa Mróz kl. 3a

-        Paulina Lis kl. 3a

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Rozstrzygnięcie konkursu na “Jesienny lampion”

Uczestnicy wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Dobór materiałów, kształtów i kolorystyki zrobił na wszystkich ogromne wrażenie, bowiem lampiony okazały się niebanalne. Konkurs został rozstrzygnięty w piątek – 10 listopada. Decyzją niezależnego jury:

Zwycięzcą  w kategorii klas I-III został Oskar Sztengel z klasy IA

Zwycięzcami w kategorii klas IV-VIII zostali ex aequo Antonina Szafraniec z klasy IVB oraz Bruno Rutkowski z klasy VIIIA.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy niepowtarzalnych pomysłów!!!

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na apelu podsumowującym 1 półrocze.

Niedziela 19.05.2024
    • Zapisy na akcję lato w mieście, dla uczniów szkół podstawowych już od 14.05 od godz. 16.00 Zapraszamy - zajęcia w naszej szkole. https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl/

• Zapraszamy na Piknik Rodzinny już 25.05.2024r. sobota, godz.10.00

• DYŻUR WAKACYJNY